Skip to content

Buying lessons

One lesson costs £50. To buy lessons, click on the Buy Now button. The minimum number of lessons you can buy is 5. After you click on Buy Now, enter the cost of your package. You can choose to cover the Paypal costs as well if you want to.

Bonus lessons

You can get one free lesson for every 20 lessons you buy. So you will get 21 lessons if you buy 20 lessons or 42 lessons if you buy 40 lessons.

Previous students

Students returning to me pay £25 an hour.